۱۲ آذر، ۱۳۸۸

استقبال کمرنگ اصفهانی ها از محمود احمدی نژاد

رئیس دولت: در مسائل هسته‌ای اگر پدرشان ‌هم در بیاید مذاکره نمی کنیم

شبکه جنبش راه سبز (جرس): در حالی که در روزهای اخیر، تبلیغات گسترده ای برای حضور مردم در میدان امام اصفهان برای استقبال از احمدی نژاد شده بود، جمعیت کمی از احمدی نژاد استقبال کرد تا آن جا که برخی شنیده ها در بین مردم در میدان امام اصفهان تا لغو این مراسم به دلیل استقبال کم مردم هم پیش رفت.
به گزارش کلمه، دیدار مردمی احمدی نژاد در حالی بیش از ۴ ساعت به تعویق افتاده است که جمعیت در میدان بسیار کمتر از حد انتظار مسئولین بود.

مردم ناراضی که درخواست رسیدگی به جواب نامه های خود در دور قبلی را از رییس دولت داشتند، ‌با در دست داشتن کپی نامه های قبلی خود اعتراض خود را به عملی نشدن وعده های احمدی ن‍ژاد نشان دادند.
به علت تاخیر ۴ ساعته و سردی هوا و بی اعتنایی مردم به حضور رییس دولت حاضر برگزار کنندگان برنامه در ساعات اولیه قصد لغو برنامه دیدار مردمی را داشته اند.

این مساله در حالی رخ داد که مسئولین استانی تدارک کاملی برای حضور مردم در این مراسم داده بودند و در این راه به هر روشی متوسل شدند.
روز گذشته در بسیاری از مدارس اصفهان برگه های رضایت نامه والدین برای حضور دانش آموزان در این مراسم توزیع شد.

احمدی نژاد در بخشی از سخنان خود با اشاره به گفتگوهای هسته ای ایران با غرب گفت: ما به كشورهای غربی پیشنهاد گفت‌وگو دادیم تا هر وقت سر عقل آمده و به حقوق ملت‌ها احترام بگذارند با آنها مذاكره كنیم، اما باید بگویم در مسائل هسته‌ای اگر پدرشان‌هم در بیاید و جلز ولز هم كنند ایران در مسائل هسته‌ای با شما گفت‌وگو نخواهد كرد

0 comments:

ارسال یک نظر