۱۳ آبان، ۱۳۸۸

دو محافظ كروبی زخمی شدند

محمد تقی كروبی، فرزند مهدی كروبی، از حمله نیروهای انتظامی و حكومتی و شلیك مستقیم گلوله گاز اشك‌آور به پدرش در راهپیمایی ۱۳ آبان خبر داد و مسئولیت هرگونه اتفاق برای این نامزد معترض انتخابات را به عهده مسوولان دانست.

محمد تقی كروبی گفت: «آقای كروبی مطابق با وعده‌ای كه به مردم داده بود، در راهپیمایی روز ۱۳ آبان حضور یافت و به سمت میدان هفت تیر حركت كرد، اما متاسفانه نیروی انتظامی و بخش‌هایی از نیروهایی كه در آنجا حضور داشتند مانع رفتن وی به میدان هفت تیر شدند و درگیری‌هایی نیز صورت گرفت.»

محمد تقی كروبی اظهار داشت: در نتیجه هجوم نیروها دو محافظ آقای كروبی و شماری از مردم نیز زخمی شده‌اند.

فرزند مهدی كروبی همچنین گفت كه نیروی انتظامی به صورت مستقیم به سوی كروبی و اطرافیان وی گلوله گاز اشك‌آور شلیك كرده است كه یكی از محافظان وی بر اثر اصابت گلوله گاز اشك‌آور زخمی شده و به بیمارستان منتقل شد.

وی مدعی شد به كروبی اطلاع داده بودند ممكن است در روز ۱۳ آبان علیه وی «عملیات انتحاری» صورت بگیرد و از او خواسته شده بود در راهپیمایی شركت نكند.به گفته فرزند مهدی كروبی، وی بر اثر تماس با گاز اشك‌آور مهدی كروبی «تاحدودی» دچار ناراحتی پوستی شد.


مهدی كروبی به تازگی نیز در جریان بازدید از نمایشگاه مطبوعات در تهران مورد حمله حامیان دولت قرار گرفت و مهاجمان عمامه او را بر زمین انداختند.

0 comments:

ارسال یک نظر